Wielka Encyklopedia Dobrej Zmiany

Minęło już kilka miesięcy odkąd Dobra Zmiana zagościła w naszym kraju, rządzie, a przede wszystkim- w naszych sercach. Myślę, że jest to okres po którym można pokusić się o pierwsze podsumowanie sytuacji w Polsce. Zwłaszcza, że dochodzą do mnie sygnały, iż dla wielu osób, to co się dzieje nie jest do końca zrozumiałe.
Właśnie dlatego, przedstawiam Wam Wielką Encyklopedię Dobrej Zmiany, czyli wszystko co powinniście wiedzieć o aktualnej sytuacji w Rzeczypospolitej.

mnySWWG

Duda, Andrzej – pseudonim artystyczny – PAD. Polska osobowość internetowa, znany bywalec Twittera. Aktualnie pozwolono mu piastować stanowisko Prezydenta Polski. Raportuje bezpośrednio do Naczelnika Państwa Polskiego. Miłośnik brawurowej jazdy samochodem . W okresie dojrzewania mówiono o nim, że ma najszybszą prawą rękę w Krakowie, wykorzystuje to dzisiaj, podpisując ustawy zanim umysł zrozumie ich treść. Wielokrotnie podkreślał, że jego poglądy są identyczne z poglądami św. Jana Pawła II i (wkrótce) św. Lecha Kaczyńskiego, co automatycznie czyni wszelkie argumenty wysuwane przeciwko niemu nieważnymi i zamyka wszystkie dyskusje.

Kaczyński, Jarosław – najbardziej znany polski lunatyk, również poseł na sejm, prezes partii Prawo i Sprawiedliwość. Z nadania samego Boga Ojca dzierży tytuł Naczelnika Państwa Polskiego. W młodości pragnął zostać internowanym, jednak ze względu na wrodzoną nieśmiałość nikomu o tym nie powiedział. Jest jedynym politykiem, który nigdy nie donosił na kolegów i nie donosiłby nawet gdyby owych kolegów posiadał. Lubi długie spacery przy świetle księżyca i knucie.

Kempa, Beata – znany autorytet w dziedzinie prawa. Już od lat wczesnej młodości przejawiała niezwykłe zdolności w zakresie interpretowania przepisów, co uwidoczniło się w latach późniejszych. Za wybitne osiągnięcia na Uniwersytecie Wrocławskim, jako pierwszy człowiek na świecie otrzymała tytuł prawnika nie kończąc właściwych ku temu studiów. Podkreśla, że pomocna była tutaj współpraca ze znanym kołczem Mateuszem Grzesiakiem, który powiedział jej, że jeśli czegoś się bardzo pragnie to można to osiągnąć. Wcześniej tego nie wiedziała.

KOD– organizacją zajmująca się burzeniem porządku publicznego i unikaniem płacenia alimentów.

Korwin-Mikke, Janusz– W związku z tym, że gimnazjaliści nie czytają tej strony, Janusz Korwin-Mikke nie osiągnął wymaganego minimum by załapać się do artykułu.

Kukiz, Paweł – polski muzyk, również znany antysystemowiec. Współczesny Konrad Wallenrod, który został częścią systemu aby zniszczyć go od środka. Zaczął od niszczenia własnego ugrupowania. Nie porzucił przy tym kariery muzyka punkowego, o czym świadczą opublikowane taśmy demo z fragmentami jego najnowszych utworów.

Macierewicz, Antoni– znany polski fizyk teoretyk. Twórca wielu teorii naukowych chętnie dzisiaj wykorzystywanych między innymi w gastronomii. Jego praca o obróbce termicznej parówek zyskała uznanie wielu amerykańskich naukowców polskiego pochodzenia. Prywatnie pasjonat militariów, aktualnie piastuje stanowisko Ministra Obrony Narodowej, gdzie wykorzystuje swoje doświadczenie zdobyte jako drużynowy w 1. Warszawskiej Drużyny Harcerskiej im. Romualda Traugutta „Czarna Jedynka” przy warszawskim liceum im. Tadeusza Reytana. Równocześnie angażuje się w pracę naukową kierując międzynarodowym zespołem do spraw skazania Donalda Tuska na najwyższy wymiar kary (zobacz też: Smoleńsk i Tusk, Donald)

Moralność – zmienna matematyczna symbolizująca rozmaite wartości. Wartości te na ogół zależą od aktualnej sytuacji życiowej i politycznej oraz potencjalnych korzyści.

Morawiecki, Kornel – poseł, autorytet moralny; według aktualnej wiedzy ludzkości hierarchia najbardziej moralnych osób kształtuje się następująco : 1. Kornel Morawiecki 2. Jezus Chrystus, 3. Mahatma Gandhi, 4. Kornel Morawiecki, 5. Ten, kogo Kornel Morawiecki uzna za moralnego.
Przez wiele lat przebywał poza marginesem polityki, głównie medytując i podrywając kobiety. Posiadł wtedy zdolność bilokacji, która pozwala mu w tym samym czasie rozmawiać z synem i oddawać nieważne głosy. (zobacz też: moralność)

Morawiecki, Mateusz– niezłomny polski polityk. Od najmłodszych lat zaangażowany w działalność antysystemową. Pracował jako prezes dużego banku ale tego nie lubił. Rzucił korpo i postanowił przejść na swoje.

Nielegalni imigranci– mityczne ludy zamieszkujące oryginalnie północne tereny Afryki. Na terenie Polski nie występują bo występować nie chcą, co jest zjawiskiem negatywnym, gdyż Polacy tak bardzo ich nie chcą, że chętni by ich tutaj zaprosili aby im o tym powiedzieć.

ONR – organizacja zrzeszająca blogerów modowych po chemioterapii, reklamujących paramilitarny styl ubioru. Młodzi, przystojni, a do tego religijni- czego chcieć więcej?

Petru, Ryszard– osobowość medialna sporadycznie zajmująca się również pracą parlamentarzysty. Pasjonat handlu walutą i historii. Przez większość czasu zajmuje się twierdzeniem, że nie ma żadnych związków z Platformą Obywatelską. Podobno w okolicach Wielunia jest jeden człowiek, który w to uwierzył (potrzebne źródło)

Smoleńsk –1. miejsce legendarnej bitwy pomiędzy siłami Rzeczypospolitej, a siłami zła. Podczas starcia we mgle zginęło 88 pasażerów samolotu i 8 członków załogi, ale na tych ostatnich wszyscy możni tego kraju mają wyjebane, bo kiepsko zbić na nich kapitał polityczny.
2. Również tytuł filmu, który status blockbustera osiągnął jeszcze przed premierą. Sam Jarosław Kaczyński powiedział:
„Filmu jeszcze nie wiedziałem, ale to oczywiste, że jest bardzo dobry. Najbardziej podobała mi się gra aktorska i to, że nie zagrał Marian Opania. Na uwagę zasługuje również godność z jaką przedstawiono niewchodzącego do kabiny kpt. Błasika.”

Spór o Trybunał Konstytucyjny – konflikt polsko-polski, który w skrócie przebiega następująco: ci co byli wcześniej zrobili bardzo źle, więc ci co przyszli teraz też zrobili źle, ale oni mogli, bo oni są dobrzy i chcą dobrze, a ci wcześniej według tych co są teraz chcieli raczej na pewno źle. Teraz ci co są teraz nie akceptują decyzji tych co byli wcześniej, a ci co byli wcześniej twierdzą, że decyzje trzeba zaakceptować więc poproszono Trybunał żeby się wypowiedział, gdy Trybunał się wypowiedział, to ci co byli wcześniej stwierdzili, że Trybunał ma rację, ale ci co są teraz uważają, że racji nie ma, bo ci co byli wcześniej zrobili źle. Ci co są teraz poprosili tych dobrych z zagranicy żeby się wypowiedzieli, a gdy to zrobili to okazało się, że ci z zagranicy nie są wcale tacy dobrzy, no bo przecież jak mogą być dobrzy, skoro zgadzają się z tymi co byli wcześniej, a ci co byli wcześniej byli źli?

Stadniny Koni – Stadniny w Janowie Podlaskim i Michałowie, pierwsze tereny w Polsce na których zaczęto wdrażać nowy program walki z islamizacją europy. W ramach tej walki rozpoczęto eksterminację koni arabskich, o których wiadomo tylko tyle, że nie asymilują się z konikami polskimi, żyjąc w swoistych komunach dotowanych zresztą przez sponsorów z zachodu. (zobacz też: nielegalni imigranci)

Szydło, Beata – Największe osiągnięcie polskiej automatyki i robotyki. Robot, który aktualnie sprawuje funkcję prezesa rady ministrów. Pomimo sporego sukcesu jakim było wyposzczenie tego produktu, aktualny model oznaczony numerem T-1000 posiada wiele niedociągnięć takich jak:
– całkowity brak ludzkich emocji, takich jak empatia.
– niezdolność kojarzenia faktów i dostrzegania zjawisk, takich jak wyroki TK (zobacz też: spór o TK)
– brak umiejętności poruszania żuchwą.

Telewizja Publiczna – forma domu publicznego, w którym w zamian za karierę i święty spokój, świadczy się usługi seksualne za pomocą infrastruktury telewizyjnej. Najsłynniejszym numerem są brutalne gwałty analne na inteligencji osób korzystających z odbiorników telewizyjnych. Telewizja publiczna należy do całego narodu, jednak w ich imieniu funkcję alfonsa świadczy osoba wskazywana bezpośrednio przez Naczelnika Państwa Polskiego. Aktualnie funkcję alfonsa pełni Jacek Kurski.

Tusk, Donald – Legendarny łotr grasujący na terenach Polski przed nastaniem Dobrej Zmiany. Reprezentant interesów obcych mocarstw, wielokrotnie zresztą miał lobbować na ich korzyść. To on nakłaniał Wandę aby zechciała Niemca, to on porozkładał trutki na myszy w zamku Popiela. Gdy obie intrygi mu się nie udały, wyjechał za granicę, gdzie oczekuje na decyzję o najwyższym wymiarze kary.

Ziobro, Zbigniew – wpis usunięty za naruszenie regulaminu.

Jestem, który nie jestem tak do końca.

Dodaj komentarz:

Twój email nie będzie widoczny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Footer

Sliding Sidebar

Close