Życie – instrukcja użytkownika. Klucz do serca kobiety

Nazywam się Jakub Paź i pracuję jako doradca życiowy. W swojej pracy zajmuję się głównie doradzaniem jak żyć. Jeśli chcesz, żebym rozwiązał Twoje problemy życiowe napisz do mnie na: jakubpaz@swobodnie.eu lub zadaj pytanie w komentarzu lub na Facebooku.
Dzisiaj dowiesz się, jaki jest klucz do serca kobiety.

Dzięki moim poradom będziesz szczęśliwy i niezależny!

plane_over_maho_beach_wallpaper

Jaki jest klucz do serca kobiety?


Zaczynamy z grubej rury. Oto list Zbyszka (lat 21) z Zawiercia.

Drogi Doradco Życiowy Jakubie,
Piszę do Ciebie, bo nie mogę napisać do nikogo innego, a mam poważny problem. Wielu moich znajomych ma już dziewczyny, niektórzy zdążyli już się nawet rozstać i mają kolejne. Ja ciągle jestem sam i nawet nie odbyłem jeszcze inicjacji seksualnej (nie licząc obmacywania Kazi z 2C w gimnazjum, ale o tym wolałbym zapomnieć). Żeby było jasne- nie chodzi mi o zaspokojenie zwierzęcych pragnień, lecz o zdobycie kobiety, a następnie zapewnienie, że nasze pożycie będzie długie i szczęśliwe. Jestem romantykiem. Natomiast jeśli nie da się zapewnić długiego wspólnego pożycia, wtedy zadowolę się tym zaspokojeniem zwierzęcych pragnień. Jestem również pragmatykiem. Z góry dziękuję za pomoc,
Z poważaniem
Zbyszek z Zawiercia.

Zbyszku,

A raczej- Zbigniewie! Niech to będzie pierwsza porada- nie zdobędziesz serca niewieściego przedstawiając się w zdrobniały sposób. Myślisz, że jakakolwiek kobieta zechciałaby się spotykać ze Zbyszkiem, Jankiem, czy pożal się Boże- Szymkiem? Otóż nie- kobiety pragną prawdziwego mężczyzny, toteż od dzisiaj przedstawiaj się swoim pełnym imieniem, pamiętając, aby odpowiednio zniżyć głos podczas rozmowy.

Samo zdobycie kobiecego serca bądź ciała jest wyjątkowo proste. Pytałeś o klucz, a kluczem jest odpowiednia komunikacja. Przypomnijmy, że w procesie komunikacji niezbędny jest nadawca i odbiorca. Badania wykazują, że komunikat, który nie ma odbiorcy często pozostaje nieodebrany. Dlatego, im więcej odbiorców, tym lepiej. W tym przypadku odbiorcami są kobiety, dlatego im większa jest ilość kobiet, którym wysyłasz komunikat, że jesteś zainteresowany, tym większe szanse na sukces. Naukowcy nazywają taką praktykę „Metodą pukania do dziesięciu drzwi”.

Pewnie zapytasz, jak pukać? To właśnie pukanie jest owym komunikatem. Komunikat musi być konkretny i zrozumiały dla każdego odbiorcy, bez względu na ich ilość. W tym przypadku zwracasz się do szerokiego grona kobiet, więc w konkretny sposób musisz dać do zrozumienia jakie są Twoje intencje. Pamiętaj, aby robić to w sposób uprzejmy i pełen szacunku, najlepiej błagając.

W nudnej i niezrozumiałej definicji komunikatu (dostępna tutaj) znajdziesz takie słowa jak „fizyczny”, „akt” czy „bierny”. Słowa te, każdemu zdrowemu mężczyźnie kojarzą się z seksem. Jest tak dlatego, że proces komunikacji wymyślony został po to, aby przedłużyć ciągłość gatunku, a naturalnym finałem udanego procesu komunikacji jest stosunek płciowy.

Tak więc, drogi Zbigniewie, możesz się cieszyć- wystarczy w odpowiedni sposób skierować swoje prośby do odpowiednio dużej ilości kobiet, a osiągniesz sukces. Oczywiście, jeśli zależy Ci tylko na chwilowej przyjemności seksualnej.

Druga część Twojego problemu jest bardziej skomplikowana. Jak zapewnić, że wspólne pożycie będzie długie i szczęśliwe? Na początek zastanowiłbym się, czy rzeczywiście tego pragniesz, mając na uwadze to, że wyjaśniliśmy już jak łatwo jest zdobyć kobietę na jedną noc. Zakładając jednak, że rzeczywiście jesteś zainteresowany, oto odpowiedź:

Należy pamiętać, że stały związek pomiędzy dwoma (lub więcej) osobami, jest rodzajem stosunku międzyludzkiego. Eric Berne (Eric Berne, W co grają ludzie) twierdzi, że w stosunkach międzyludzkich jesteśmy zaprogramowani. Dajmy mu głos: sekwencje, które w przeciwieństwie do rozrywek oparte są bardziej na indywidualnym niż społecznym programowaniu, można nazwać grami. Życie rodzinne i małżeńskie, tak jak i życie różnego rodzaju organizacji może przez długie lata opierać się na wariantach tej samej gry.

Czego nas to uczy? Kluczowe są słowa programowanie i gra. Aby żyć długo i szczęśliwie będąc w związku, trzeba zacząć od programowania. Programowania partnerki, oczywiście. Niestety, nie wszystkie kobiety nadają się do takiego programowania. Musimy od razu odrzucić kobiety silne i niezależne. Takie, niestety szybko zbuntują się i może to skończyć się obrażeniami cielesnymi po naszej stronie. Idealną kandydatką będzie kobieta pełna kompleksów i pozbawiona wiary w siebie. Gdy wchodzimy w związek z taką kobietą, możemy rozpocząć proces programowania. Programowanie polega na nieustającym podcinaniu skrzydeł partnerce i podkopywaniu jej, i tak już minimalnej, wiary w siebie. Dzięki temu, prędzej czy później osiągniemy stan związku idealnego- całkowitego psychicznego uzależnienia kobiety od mężczyzny.

Gdy już osiągniemy ten stan, wystarczy odpowiednio odgrywać swoją rolę w grze- kochającego partnera, który jest zbyt dobry dla swej kobiety, a ona powinna być wdzięczna za każdy dzień u boku swego mężczyzny.
Taki jest klucz do szczęśliwego i długiego związku.

Podsumowując, z mojej wypowiedzi wyciągnąć można trzy główne wnioski:

1. Unikaj zdrabniania własnego imienia.
2. Błagaj o seks jak największą ilość kobiet.
3. Unikaj kobiet silnych i niezależnych,

Mam nadzieję, że byłem pomocny.

Jeśli chcecie bym udzielił Wam rad dotyczących problemów życiowych, piszcie do mnie na maila, lub zostawiajcie komentarze pod wpisem i na Facebooku.
Wasz
Doradca Życiowy Jakub Paź

Dodaj komentarz:

Twój email nie będzie widoczny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Footer

Sliding Sidebar

Close